Вакансія Support Manager

Компанія: Sevastin Ltd, компания
Місто: Украина, Киев
Вулиця місця роботи: Украина, Киевская область, Киев
Розміщена: 2 лип. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії
We are a multimedia company offering a full-time position for a highly motivated and professional person with good project management skills who enjoys working in an international team. This vacancy is remote, you can work from your home, so the place of residence does not matter - any city of Ukraine.To be considered for this role candidates MUST meet the following criteria: Fluently English is mandatoryGerman, French or Italian language - will be a big plus High reliable and able to act with a high degree of personal responsibility Good management and administration skills Working with clients and manage the client support Friendly and with the ability to work as a good team player Able to coordinate and manage projects Good analytical skills Good Word and Excel skills Understanding of quality control management APPLICATION INSTRUCTIONS: Send your resume in English or German language with photo! Please send your application to: [email protected]
Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
SupportYourApp Inc. Киев
Sevastin LTD Киев
Cheesebanana Украина, Киев
Mindy Supports Украина, Киев