Вакансия Relationship Manager

25000 ₴
Тип объявления: работа
Компания: Handelot
Город: Львов
Категория: Продажи
Занятость: Полная
График работы: Полный день
Размещена: 30 окт. 2017
Требования к соискателю
Образование: Не имеет значения
Опыт работы: Без опыта
Возраст: 18 - 24 лет
Пол: Мужской
Водительские права: Нет
Иностранные языки: Английский - В совершенстве
Описание вакансии

Необходимые навыки

Fluent level of written and spoken EnglishExperience in communicating with native English speakers is a plusExcellent communication skillsAbility to think quickly and to offer innovative solutionsPossibility to move to PolandAdvanced PC skillsExperience in the field of B2B is welcome

Обязанности

Acquisition of prospect clients via phone callsSupport for existing customersSupport of clients transactionAdvisory services

Условия работы

We offer:Official employment in PolandCompetitive salary with possibilities to growSocial securityHealth insuranceCosy office in Wroclaw (Poland)We are looking for someone who will be a part of our young, friendly and ambitious team. A person who is ready to work for the result. If you believe you meet the requirements, feel free to send your CV!
Контактные данные
Выберите резюме для отправки
Прикрепить
Формат файлов: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас нет аккаунта, зарегистрируйтесь.
+ Сопроводительное письмо
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
SPILNO PPP Management Office Украина, Киев
Карбон Украина, Киев, Смольная улица, б
Brainy Agency Киев
GO UP Харьков