Модл Телеком
1 вакансия
Краткая информация
Тип компании Прямой работодатель
Кол-во сотрудников От 50 до 100
Место расположения главного офиса Киев
Направление компании Телекоммуникационные системы
Адрес сайта http://facebook.com/modltel/

Компанія «Модл Телеком» це спільне Ізраїльсько — Українське підприємство, що стабільно працює на ринку телекомунікаційних послуг з 2013 року.

Ми є представником найбільш відомих та потужних Ізраїльських компаній у сфері телекомунікаційної індустрії та індустрії мобільних телефонів, таких як Pelephone, Cellcom та HOT mobile.

Наші клієнти — російськомовні мешканці країни Ізраїль.

СЕКРЕТ УСПІХУ КОМПАНІЇ «МОДЛ ТЕЛЕКОМ»:

З НАМИ КОМФОРТНО. Наше розташування у історичному серці Києва — на Подолі, говорить про те, що дорогою на роботу Ви бачитимете старовинну ліпнину на будинках, дерева — зелені та квітучі літом, білі та у новорічному вбранні зимою, чутимете дзвіночки трамваїв та відчуватимете аромат кави, що плине звідусіль, адже поряд десятки кав’ярень на різні смаки та примхи. І який би шлях до роботи Ви не обрали він триватиме від трьох до семи хвилин, з нами поряд і метро, і зупинка транспорту. Працюємо ми у сучасному офісі, робочі місця обладнані та зручні. Кавою, чаєм та смаколиками пригощаємо. Наш робочий день триває 6 — 7 годин, з урахуванням перерв.

З НАМИ ВИГІДНО. Адже Ви працюватимете на себе. Звісно у нас є визначена ставка, але для Вас не буде меж. Наша система мотивації зрозуміла та прозора. Чим вище Ваша ефективність — тим більший Ваш заробіток.

Досвідчені працівники і такі, що тільки починають робочу кар'єру знайдуть можливості для самореалізації, ми це гарантуємо.

З НАМИ ЦІКАВО. Для нас не важливі Ваш вік і стать, Ваші досвід, віросповідання та вподобання. Ми різні, але ми веселі, енергійні та активні. Ми працюємо, спілкуємось, п'ємо каву, інколи вечеряємо піцою чи суші, святкуємо та підтримуємо один одного. Ви дізнаєтесь, що таке Шабат та Мишпаха, Алеф та Тав. Ви дізнаєтесь усього, що буде Вам цікаво про Ізраїль та його мешканців. І Ви точно будете знати все про мобільний зв’язок цієї країни.

О, і ще ми називаємо один одного на «ти» незалежно від статусу та віку.

Відчуваєте, що це Ваше? Приєднуйтесь!

Последние вакансии