Галина Григоренко Шукаю роботу
Инспектор по кадрам
Тип вакансій робота
Шукаю роботу в Київська область, Київ
Дата розміщення 01.07.2021
Дата народження 29.09.1965 (56 років)
Місто проживання Киев
Контакти
Досвід роботи
з 05.1996 по 08.2007 (11 років 3 місяці)
Секретар
ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 м. Біла Церква (Освіта)
Ведення кадрової документації та наказів з основної діяльності, ЛНА, положень, графіків. Розробка колективного договору. Оформлення та ведення обліку трудових книжок, особових справ
з 09.2007 по 04.2010 (2 роки 7 місяців)
Менеджер, спеціаліст з кадрів, керівник відділу
ГК "Рикамби" (Роздрібна торгівля)
Ведення кадрової документації (програма Navision, 1С 7 ЗИК) та наказів з основної діяльності, ЛНА, інструкції з охорони праці та техніки безпеки для кількох юридичних осіб. Розробка системи мотивації та планів адаптації працівників
з 05.2010 по 06.2012 (2 роки 1 місяць)
Інспектор Дирекції по роботі з персоналом
Ірис Конгрес-готель, 4*, Москва (Готелі)
Ведення кадрової документації в повному обсязi (програма Infin Personal), графiiки роботи, пiдсумковий облiк. Оформлення змін до штатного розкладу. Договори матеріальної відповідальності. Контроль персоналу готелю. Пошук персоналу. Проведення інструктажу з техніки безпеки. Складання та контроль виконання графіків відпусток. Оформлення, заповнення та ведення обліку трудових книжок. Успішне проходження перевірок.
з 06.2012 по 06.2015 (3 роки)
Менеджер з персоналу
ООО "АПК ІСС Еколог Євразія" (Ecolog), Москва (Видобуток корисних копалин)
Стартап. Створення документообігу з нуля. Ведення КД в повному обсязі. Програма 1С 8 ЗУП. Формування штатного розкладу. Ведення та облік трудових книжок. Пiдсумковий облiк. Графiки роботи. Робота з віддаленими уособленими пiдроздiлами. Ведення вахтового методу роботи та роз’їздного характеру роботи.Офорлення договорів матеріальної відповідальності. Оформлення персоналу, контроль роботи працівників Служби харчування і Сервісної служби згідно стандартів компаній-клієнтів "Тоталь" (Франція) і "Нейборз ЛТД" (США). Розробка нормативних актів, положень, посадових інструкцій. Проведення інструктажу з техніки безпеки та охорони праці. Успішне проходження перевірок.
з 12.2014 по 04.2019 (4 роки 4 місяці)
Менеджер з персоналу (сумісництво)
Готель GRADA 4*, Москва (Готелі)
Ведення кадрової документації. Програма 1С 8.2 ЗУП. Контроль роботи персоналу готелю. Підсумковий облік. Штатний розклад. Складання та ведення графіків змінності. Розслідування та оформлення нещасних випадків на виробництві. Розробка ЛНА, посадових інструкції та інструкції з техніки безпеки. Проведення інструктажу з техніки безпеки. Оформлення договорів матеріальної відповідальності. Ведення та облік трудових книжок. Впровадження роз'їзного характеру роботи. Атестація робочих місць.
з 08.2015 по 05.2018 (2 роки 8 місяців)
Iнспектор з кадрiв
АО "Акватик", Москва (Будівництво)
Ведення КД в повному обсязi. Програма 1С 8.3 ЗУП. Оформлення та облік трудових книжок. Пiдсумковий облiк. Оформлення змін до штатного розкладу. Вахтовий метод роботи. Складання та контроль змiних графiкiв роботи. Атестація робочих місць. ШУП. Робота з віддаленими уособленими пiдроздiлами. Ведення роз’їзного характеру роботи. Оформлення великої кількості відряджень.
з 05.2015 по 05.2019 (4 роки)
Спеціаліст з персоналу (за сумісництвом), внутрішній аудитор
готель "Ribella" 4*, Москва (Готелі)
Підготовка готелю до відкриття, стартап. Ведення кадрової документації в повному обсязi, програма 1С 8.2 ЗУП. Формування штатного розкладу. Пошук персоналу. Розробка положень підприємства, ЛНА, посадових інструкцій, інструкцій з техніки безпеки. Проведення атестації робочих місць.Досягнення: закриття всіх вакансій готелю, створення ефективного та дружнього колективу. Відкриття бутик-готелю рівня 4*.
з 09.2018 по 03.2019 (5 місяців)
Консультант, внутрішній аудитор
Готель "Столешніков" 3*, Москва (Готелі)
Проведення кадрового аудиту. Ведення кадрової документації в повному обсязi, програма 1С 8.2 ЗУП. Розробка посадових інструкцій, положень підприємства, ЛНА, інструкцій з техніки безпеки. Проведення атестації робочих місць.
з 10.2018 по 04.2019 (6 місяців)
Спеціаліст з персоналу (за сумісництвом), внутрішній аудитор
Готель «Акварель» 4*, лауреат премії Luxury Lifestyle Awards в 2019 р. (Готелі)
Аудит кадрової документації. Ведення кадрової документації в повному обсязі. Програма 1С 8.3 ЗУП. Підсумковий облік. Формування штатного розкладу. Розслідування порушень трудової дисципліни. Розробка ЛНА, посадових інструкції, положень організації, ПВТР, інструкції з техніки безпеки та охорони праці. Оформлення договорів ІМВ та КМВ. Ведення та облік трудових книжок. Атестація робочих місць.
з 07.2019 по теперешній час (2 роки 3 місяці)
Iнспектор з кадрiв
Санаторно-курортний комплекс (Медицина)
Ведення КД в повному обсязi. Програма 1С 8.3 ЗУП. Формування табелів обліку робочого часу. Складання графiкiв роботи. Пiдсумковий облiк. Штатний розклад. Розробка посадових iнструкцiй та локально-нормативних актiв, оформлення наказів з основної діяльності. Складання та контроль графіків відпусток. Ведення вiйськового облiку. Оформлення договорів ІМВ та КМВ. Оформлення та облік трудових книжок. Формування особових справ працівників. Підготовка звітності до ОРВК та ЦЗ. Пошук персоналу. Проведено аудит кадрової документації. Оформлення та облік трудових книжок.
Освіта
з 01.1982 по 01.1986 (4 роки)
Незакінчена вища
Новочеркаськ Новочеркаський політехнічний університет Технологія неорганічних речовин
Знання мов
Українська Досконалий
Російська Досконалий
Англійська Початківець