Начальник юридического отдела Юристконсульт Шукаю роботу
Помічник уповноваженої особи з контролю якості лікарських засобів. Резюме. Одеса.
Тип вакансій робота
Шукаю роботу в Одеса
Дата розміщення 17.09.2023
Дата народження 13.05.1972 (51 рік)
Місто проживання Одесса
Контакти
Мета
Помічник завідувача аптечним складом (директора, керуючого), помічник завідувача аптеки, куратор, контролер. Резюме. Одеса. Помічник, асистент уповноваженої особи, відповідальної за функціонування системи забезпечення якості лікарських засобів в аптеці, на аптечному складі. Резюме. Одеса.
Про себе
- допомога у контролі термінів придатності та у контролі дотримання правил зберігання різних груп лікарських засобів, у веденні раціонального документообігу, допомога у веденні обліку та звітності, юридично грамотні відповіді на запити контролюючих органів та на рекламації;- вміння працювати із запереченнями Клієнтів, навички позитивної мотивації Клієнтів та колег по роботі;- моніторинг та аналітика законодавчої бази, що регламентує фармацевтичну діяльність;- аналітика та узагальнення актуальних для суб'єкта господарської діяльності правових питань, розробка та впровадження загальної для його структурних підрозділів стратегії та тактики дій у разі виникнення можливих ризикових ситуацій;- допомога Ліцензіату у здійсненні контролю актуалізації нормативної та корпоративної документації, у дотриманні регуляторних положень, правил та процедур згідно з Ліцензійними умовами;- допомога Ліцензіату у проведенні самоінспекції дотримання принципів управління якістю, належної практики дистрибуції, дотримання правил прийому, зберігання та торгівлі лікарськими засобами з підготовкою проектів відповідної внутрішньої документації.... м.т. +38 050 333 82 61 (Одеса)
Досвід роботи
з 01.1989 по теперешній час (34 роки 8 місяців)
-
Коммерческая структура (Продажі)
- допомога Ліцензіату в організації ефективної роботи аптеки (аптечного складу), у підтримці необхідного асортименту та кількості виробів медичного призначення із замовленням, оформленням та моніторингом постачання, допомога у веденні обліку дефектури асортименту аптеки (аптечного складу)...м.т. +38 050 333 82 61 (Одеса)
Знання мов
Англійська Середній
Українська Середній
Польська Середній