Евгений Зубков Шукаю роботу
10000
Экономист, копирайтер
Тип вакансій робота
Шукаю роботу в Павлоград, Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів
Дата розміщення 27.02.2018
Дата народження 05.08.1979 (42 роки)
Місто проживання Павлоград
Контакти
Мета
Самореалізація, отримання нових знань, досвіду і навичок, досягнення достатнього рівня фінансового забезпечення.
Про себе
Володію великим обсягом знаннь та інтересів у в сфері економіки, фінансів, маркетинга та менеджмента, в т.ч. виробничих і торгових підприємств; маю великий досвід комунікацій з людьми, навички керівника.Особисті якості: відповідальність, сумлінність, чесність, пунктуальність, кмітливість, здатність до (само) навчання, аналітичний склад розуму, вміння працювати в колективі, самостійно організовувати роботу, в т.ч. інших працівників, комунікабельність, цілеспрямованість, наявність власної точки зору та вміння обґрунтовано її довести.
Досвід роботи
з 08.2000 по 01.2010 (9 років 5 місяців)
главный экономист
Проминвестбанк (Банки)
Робота з клієнтами (фронт-офіс): укладення договорів, консультації з питань банківських продуктів, прийняття та перевірка документів, підтримка всіх каналів комунікацій з клієнтами.Поточне і стратегічне планування, контроль за виконанням фінансових показників.Бізнес-планування, складання кошторису витрат, звіти з економічної діяльності. Підготовка аналітичної інформації для прийняття управлінських рішень щодо впровадження, розвитку, підвищення конкурентоспроможності, просування на ринку банківських продуктів.Регулювання кредитних ресурсів, контроль за виконанням економічних нормативів НБУ (резервування та ліквідності).Планування і розрахунок собівартості продуктів, рентабельності та ефективності продаж.Бухгалтерський облік касових, депозитних (суб’єкти господарювання), позабалансових операцій, наступний контроль бухгалтерських операцій відділу.Маркетингові дослідження ринку, медіапланування, оцінка ефективності реклами. Розробка і впровадження маркетингових та PR-інструментів, в т.ч. створення рекламних макетів, текстів і т.ін.
з 09.2010 по теперешній час (11 років 8 місяців)
копирайтер, редактор
Фрилансер (Наука)
автор текстов/неймов/слоганов, копирайтер, рерайтер, редактор и переводчикВ райтинге с 2010 года, профи-универсал.Могу написать "вкусный" текст практически на любую тему, нужного Заказчику объема, уровня сложности и уникальности, в т.ч. с грамотно расставленными ключевыми словами и прочими СЕО-"штуками".Имею большой опыт составления новых, уникальных, привлекательных названий компаний и брендов, а также слоганов (нейминг). Примеры участия и побед в конкурсах: https://freelance.ru/Jack_Carver/contests/.Портфолио здесь https://freelance.ru/Jack_Carver или по запросу.Приблизительный (обсуждаемый) прайс-лист (за 1к збп):Копирайтинг – 75-100 грнРерайтинг - 50-70Глубокий рерайтинг - 60-80Статья на главную страницу от 500Перевод Eng-Rus-Ukr - 150-200Нейминг - от 3000Mailto:prosto333@yandex.rubankir.jc@gmail.comEvg_Z@i.ua
Освіта
з 01.1996 по 01.2000 (4 роки)
высшее, бакалавр
Киев КНЭУ Напрямок підготовки «Економіка та підприємництво», Спеціальність: «Бухгалтерський облік та аудит»
Знання мов
Украинский Досконалий
Русский Досконалий
Английский Середній