Вакансія Assistant with English Writing and Photo Editing Skills

Тип оголошення: робота
Компанія: NoGi BJJ Gear
Місто: Киев
Категорія: Административный персонал
Зайнятість: Дистанційна
Графік роботи: Гнучкий графік
Розміщена: 3 лист. 2020
Вимоги до претендента
Освіта: Вища
Досвід роботи: Не имеет значения
Вік: 18 - 24 років
Стать: Женский
Водійські права: Не имеет значения
Іноземні мови: Английский - В совершенстве
Опис вакансії

Обязанности:

  • Manage store in Amazon/Shopify
  • Market research
  • Write/find great articles
  • Photo editing

Требования:

We are looking for VA with great English writing and photo editing skills. A person should have knowledge of store management of Amazon/Shopify and can work PST hours.
The work environment is very dynamic, so a perfect candidate should be able to learn fast and be efficient. We need someone with outstanding organisational, problem-solving and time management skills.

Условия:

We offer a competitive salary with opportunities to increase, a unique opportunity to work for an international company and to get wonderful work experience, an optimal environment for your professional involvement and growth.

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)