Вакансія Преподаватель в университет в Китай

98997 ₴
Тип оголошення: робота
Компанія: A Way To Success
Місто: Киев
Категорія: Образование
Зайнятість: Дистанційна
Графік роботи: Гнучкий графік
Розміщена: 3 вер. 2018
Вимоги до претендента
Освіта: Вища
Досвід роботи: Не имеет значения
Вік: Не имеет значения
Стать: Не имеет значения
Водійські права: Нет
Іноземні мови: Английский - В совершенстве
Опис вакансії

Зарплата насчитывается в долларах(3500$),выдается в юанях, зависит от квалификации, ученой степени или звания. Может превышать 3500$.

HANSHAN NORMAL UNIVERSITY (CHAOZHOU,CHINA) IS LOOKING FOR
- Professors, Associate Professors and Doctor of technical sciences and humanities.
REQUIREMENTS:
- One of degrees mentioned.
- Fluent English.
-- Ability to live abroad for at least one year.
UNIVERSITY PROVIDES
-legal working visa-free Foreign Expert Certificate& Residence Permit provided
-health insurance: available during the whole contract-free housing
- life allowance (pays once).
- HIGH SALARY
-a reputable teaching experience in China-living and working support during the stay-airport pickup upon arrival-startup assistance (bank account, cell phone number, etc.)-on- going training

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)