Вакансія Project Manager / Personal Assistant

14000 ₴
Компанія: MEKC
Місто: Украина, Киев
Вулиця місця роботи: Украина, Киевская область, Киев
Розміщена: 26 серп. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії
Requirements -Must speak fluent English (Speaking, Reading and Writing)-Must have experience in IT industry-Great note taking and communication skills-Excellent analytical abilities -Strong project management skills Duties; -Responsible for supporting Development Outsourcing department in coordinating and managing service provider outsourcing needs- Acting as a first point of contact: dealing with correspondence and phone calls- Booking and arranging travel, transport and accommodation- Organizing events and conferences- Typing, compiling and preparing reports, presentations and correspondence- Determine requirements for proposals and projectsConditions:
Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
GlaxoSmithKline Ltd Украина, Киев
TemplateMonster Украина, Киев, Куреневско-Красноармейская линия ме ...
Polygran GmbH Украина, Киев
EMagCreator Украина, Киев
Business & Finance Consulting Киев