Вакансія Call Center Sales Manager (входящие звонки, английский язык)

78897 ₴
Компанія: BAMS
Місто: Украина, Одесса
Вулиця місця роботи: Украина, Одесская область, Одесса
Розміщена: 10 лип. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії

Do you have a great voice and love talking to people? Are you looking for a career change to join a growing financial industry with the freedom of working from home?

If you’ve answered yes, our company is the answer for you and you should submit your application to become an agent today.We bring the job to our agents. We supply all of the leads and you supply your best speaking voice and positive attitude.

Requirements:

Fluent spoken English !!! ;

— ability to persuade people;

— good learning ability;

— proper duty performance, stress resistance, responsibility, reliability;

— following the rules and requirements during the work.

Working conditions:

— Work hours 16.00 — 01.00 or 21:00 — 06:00;

— base salary (300$) and bonuses up to 40,000 UAH (payment in $);

— good office in the city center, remote work from home after training;

— work in a young and friendly team.

Duties:

— Acceptance of incoming calls from potential clients (USA);

— Implementation of sales.

Требуемый опыт работы: не требуется

Полная занятость или удаленная работа

Менеджер по продажам на входящие звонки, кол центр (English)

Требования:

— свободный разговорный английский (обязательно, вся работа на английском языке);

— умение убеждать людей;

— хорошая обучаемость;

— стрессоустойчивость, исполнительность, ответственность, надёжность;

— соблюдение правил и требований компании в процессе работы.

Условия работы:

— график работы 16:00 — 01:00 или 21:00 — 06:00;

— ставка (300$) и бонусы до 40000 грн (оплата в $);

— офис в центрe города, после обучения возможна удалённая работа на дому;

— работа в молодом и дружном коллективе.

Обязанности:

— принятие входящих звонков от потенциальных клиентов (США);

— осуществление продаж.

Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)