Вакансія Helpdesk Assistant

Компанія: 3DTraining.com
Місто: Украина, Киев
Вулиця місця роботи: Украина, Киевская область, Киев
Розміщена: 12 черв. 2018
Вимоги до претендента
Опис вакансії
We are looking for a college graduate/ under-graduate with the following qualifications:Above Average English Speaking and Writing SkillsMust be familiar with at least one Autodesk software such as Revit, Inventor, 3ds Max or MayaTech/ Computer Savvy Person and Fast learningHave a passion for 3D Technology and/or EducationWe are looking for a few part-time help desk assistants who can work online and assist with the following:Provide help-desk technical support for our students and answer questions about software/hardware by email.Provide general information to students by email who have inquired about our programs.Other related tasks as required.Условия: Work Online from HomePart-time (nights/ weekends)Improve your Existing 3D SkillsPossible Full-Time PositionIf you are interested, follow the link https://sites.google.com/3dtraining.com/recruiting...
Контактні дані
Виберіть резюме для відправки
Прикріпити
Формат файлів: docx, doc, rtf, odt, pdf (2 Мб максимум)
У вас немає акаунту, зареєструйтеся.
+ Супровідний лист
Я даю згоду власнику сайту trud.ua та компанії, що опубліковала вакансію, на обробку наданих мною персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональных даних» (детальніше)
United Nations Development Programme (UNDP Ukraine) Украина, Киев
United Nations Development Programme (UNDP Ukraine) Украина, Краматорск
МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ (МОМ) - ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ Ужгород, Закарпатская область
МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ З МІГРАЦІЇ (МОМ) - ПРЕДСТАВНИЦТВО В УКРАЇНІ Дніпро (Дніпропетровськ), Днепропетровская область